AZ
RU
EN
REYTİNQ CƏDVƏLİ

Qılıncoynatma üzrə idmançıların milli reytinqi

böyüklər

(01.06.2018)

Silah növü: Sablya - qadınlar

Soyadı, adı Təvəllüd Məşqçi Azərbaycan çempionatı Yekun xallar Yer
1 Bunyatova Sevil 1989 Vəliyev Fikrət 10 10 1
2 Bunyatova Sevinc 1989 Vəliyev Fikrət 8 8 2
3 Əhədova Aysel 2001 Səfərov Cahangir 6 6 3
4 Cəfərova Nərminə 1999 Vəliyev Fikrət 6 6 4
5 Muradzadə Ayla 2001 Əhmədov Elxan 4 4 5
6 Əhmədova Ləman 2001 Əhmədov Elxan 4 4 6

 Silah növü: Sablya – kişilər

Soyadı, adı Təvəllüd Məşqçi Azərbaycan çempionatı Yekun xallar Yer
1 Həsənov Abdulla 1997 Əhmədov Elxan 10 10 1
2 Ağakişiyev Cavanşir 1999 Əhmədov Elxan 8 8 2
3 Əsədov Xalid 1999 Vəliyev Fikrət 6 6 3
4 Rzazadə Elvin 1997 Əhmədov Elxan 6 6 4
5 İbrahimov Qərib 1998 Əhmədov Elxan 4 4 5
6 Məmmədov Saleh 2004 Əhmədov Elxan 4 4 6

 Silah növü: Şpaqa - qadınlar

Soyadı, adı Təvəllüd Məşqçi Azərbaycan çempionatı Yekun xallar Yer
1 Xudaverdiyeva Elmira 1990 Quliyev Sudef 10 10 1
2 Hümbətli Ülkər 2001 Quliyev Sudef 8 8 2
3 Sadıxova Məryəm 2002 Quliyev Sudef 6 6 3
4 Bayramova Ləman 2002 Quliyev Sudef 6 6 4
5 İdriszadə Azərin 2004 Quliyev Sudef 4 4 5
6 Nuriyeva Aysu 2002 Quliyev Sudef 4 4 6

Silah növü: Şpaqa - kişilər

Soyadı, adı Təvəllüd Məşqçi Azərbaycan çempionatı Yekun xallar Yer
1 Quliyev Barat 2002 Quliyev Sudef 10 10 1
2  Əliyev Xalid 2001 Quliyev Sudef 8 8 2
3 Cahangirov Cavid 2002 Aqafonov Oleq 6 6 3
4 Əliyev Hikmət 2002 Abdullayeva Nadejda 6 6 4
5 Məhərrəmov Nəcəf 1994   Quliyev Sudef  4  4 5
6 Məlikzadə Kənan 2002 Rəhimov İslam  4  4 6

Silah növü: Rapira - qadınlar

Soyadı, adı Təvəllüd Məşqçi Azərbaycan çempionatı Yekun xallar Yer
1 Xudaverdiyeva Elmira 1990 Quliyev Sudef 10 10 1
2 Bunyatova Sevil 1988 Vəliyev Fikrət 8 8 2
3 Bunyatova Sevinc 1988 Vəliyev Fikrət 6 6 3
4 Cəfərova Nərminə 1999 Vəliyev Fikrət 6 6 4
5 Əliyeva Leyla 2003 Məlikova Nübar 4 4 5
6 Ələkbərli Səma 2002 Azər Hüseynov 4 4 6

Silah növü: Rapira – kişilər

Soyadı, adı Təvəllüd Məşqçi Azərbaycan çempionatı Yekun xallar Yer
1 Ağakişiyev Cavanşir 1997 Əhmədov Elxan 10 10 1
2 Rzazadə Elvin 1999 Əhmədov Elxan 8 8 2
3 Aminov Marat 1984 Əmirov Rəhim 6 6 3
4 Əmirov Rəhim 1982 Məlikov Asəf 6 6 4
5 Həsənov Vaqif 2000 Məlikov Asəf 4 4 5
6 Xəlilov Ramiz 2002 Məlikova Məhin 4 4 6

 

Qılıncoynatma üzrə Azərbaycan Milli Yığma Komandası üzvlərinin siyahısı

 

 Çap etmək  Yuxarı  Geri

Paylaş


© Azərbaycan Qılıncoynatma Federasiyası
Müəllif hüquqları qorunur.
Unvan: Bakı ş., AZ 1065, Bakıxanov küç., 6,
Bridge Plaza, 4-cü mərtəbə
Tel: +994 (12) 404-54-23
Email: