AZ
RU
EN
MİLLİ KOMANDA

Qılıncoynatma üzrə Azərbaycan Milli Yığma Komandası üzvlərinin siyahısı

Silah növü: Sablya - qadınlar 

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 Mikina Sabina 1987 İU Vəliyev Fikrət
2 Bunyatova Sevinc 1989 İU Vəliyev Fikrət
3 Bunyatova Sevil 1989 İU Vəliyev Fikrət
4 Əhədova Aysel 2001 İU Səfərov Cahangir

Silah növü: Sablya - kişilər 

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 Ağakişiyev Cavanşir 1999 İU Əhmədov Elxan
2 Rzazadə Elvin 1997 İU Əhmədov Elxan
3 Əsədov Xalid 1999 İU Vəliyev Fikrət
4 Həsənov Abdulla 1997 İU Əhmədov Elxan

Silah növü: Sablya - gənclər (oğlanlar)

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 Ağakişiyev Cavanşir 1999 İU Əhmədov Elxan
2 Əsədov Xalid 1999 İU Vəliyev Fikrət
3 İbrahimov Qərib 1998 I d Əhmədov Elxan
4 Zeynallı Tuğay 2001 I d Əhmədov Elxan

Silah növü: Sablya - gənclər (qızlar)

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 Əhədova Aysel 2001 İU Səfərov Cahangir
2 Cəfərova Nərminə 1999 İU Vəliyev Fikrət
3 Əhmədova Ləman 2001 I d Əhmədov Elxan
4 Aydəmirova Sara 2004 I d Əhmədov Elxan

Silah növü: Sablya yeniyetmələr - oğlanlar

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 Zeynallı Tuğay 2001 I d Əhmədov Elxan
2 Məmmədov Saleh 2004 I d Əhmədov Elxan
3 Əkbərov Murad 2004 I d Məmmədov Rövşən
4 Hüseynli Maqsud 2004 I d Səfərov Cahangir

Silah növü: Sablya yeniyetmələr - qızlar

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 Əhədova Aysel 2001 İU Səfərov Cahangir
2 Əhmədova Ləman 2001 I d Əhmədov Elxan
3 Muradzadə Ayla 2001 I d Əhmədov Elxan
4 Aydəmirova Sara 2004 I d Əhmədov Elxan

Silah növü: Şpaqa - kişilər

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 Əliyev Kənan 1993 İU Quliyev Sudef
2 Yusifov İslam 1998 İUN Quliyev Sudef
3 Məhərrəmov Nəcəf 1994 İUN Quliyev Sudef

Silah növü: Şpaqa - qadınlar

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 Xudaverdiyeva Elmira 1990 İUN Quliyev Sudef
2 Hüseynova Samirə 1991 İUN Quliyev Sudef
3 Məlikova Nübar 1994 İU Məlikov Asəf
4 Məlikova Məhin 1996 İUN Məlikov Asəf

Silah növü: Şpaqa yeniyetmələr - oğlanlar

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 Yusifov İslam 1998 I d Quliyev Sudef
2 Əliyev Xalid 2001 İUN Quliyev Sudef
3 Quliyev Barat 2002 İUN Quliyev Sudef
4 Şıxəliyev Araz 1999 I d Quliyev Sudef

Silah növü: Şpaqa - gənclər (qızlar)

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 Məlikova Məryəm 1999 I d Quliyev Sudef
2 Hümbətli Ülkər 2001 I d Quliyev Sudef
3 Nuriyeva Aysu 2002 I d Quliyev Sudef
4 İdriszadə Azərin 2004 I d Quliyev Sudef

Silah növü: Şpaqa yeniyetmələr - oğlanlar

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 Məlikzadə Kənan 2002 II d Rəhimov İslam
2 Quliyev Barat 2002 I d Quliyev Sudef
3 Cahangirov Cavid 2002 I d Aqafonov Oleq
4 Səfərov Fərrux 2001 I d Quliyev Sudef

Silah növü: Şpaqa yeniyetmələr - qızlar

Yer İdmançının soyadı və adı Təvəllüd

İdman dərəcəsi

Məşqçi
1 İdriszadə Azərin 2004 I d Quliyev Sudef
2 Sadıxova Məryəm 2002 I d Quliyev Sudef
3 Bayramova Ləman 2002 I d Quliyev Sudef
4 Rəhimova Nazilə 2005 I d Rəhimov İslam

 Çap etmək  Yuxarı  Geri

Paylaş


© Azərbaycan Qılıncoynatma Federasiyası
Müəllif hüquqları qorunur.
Unvan: Bakı ş., AZ 1065, Bakıxanov küç., 6,
Bridge Plaza, 4-cü mərtəbə
Tel: +994 (12) 404-54-23
Email: