AZ
RU
EN
BÖLMƏLƏR
S.A.A. Məşq keçirildiyi yer Ünvan
1. Vəliyev Fikrət Həsən oğlu “Neftçi” İSM zalı Suraxanı qəsəbəsi
2. Məmmədov Rövşən Ramiz oğlu “Neftçi” İSM zalı Suraxanı qəsəbəsi
3. Əhmədov Elxan Eldar oğlu Texniki Universitetı İdman Sarayı Ayna Sultanova küç.,13
4. Quliyev Sudef Barat oğlu Texniki Universitetı İdman Sarayı Ayna Sultanova küç.,13
5. Səfərov Cahangir Azad oğlu Texniki Universitetı İdman Sarayı Ayna Sultanova küç.,13
6. Rəhimov İslam Rafiq oğlu 83 №-li tam orta məktəbi idman zalında 8-ci mikrorayon İ. Dadaşov küçəsi 91
7. Burcəliyev Burcəli Nurəli oğlu 83 №-li tam orta məktəbi idman zalında 8-ci mikrorayon İ. Dadaşov küçəsi 91
8. Aqafonov Oleq Yevgenyeviç 54 №-li tam orta məktəbi idman zalında 5-ci mikrorayon., Cavadxan küçəsi 21
9. Aqafonov Oleq Yevgenyeviç 177 №-li tam orta məktəbi idman zalında T.Şıxəliyev küçəsi 13
10. Məlikov Asəf Adil oğlu “Fencing” İK Nobel pr.,23”Amay”TK 3-ci mərtəbə
11. Şahverdiyev Oqtay Mirzə oğlu AQF idman zalı Səfayət Mehdiyev küç,95 “a”
12. Qubaxanov Aydın Bəhram oğlu 83 №-li tam orta məktəbi idman zalında 8-ci mikrorayon İ. Dadaşov küçəsi 91
13. Abdullaeva Nadejda Mustafa qızı 83 №-li tam orta məktəbi idman zalında 8-ci mikrorayon İ. Dadaşov küçəsi 91
14. Cəfərova Mehriban Əli qızı 7 №-li tam orta məktəbi idman zalında Ü. Hacıbəyov küçəsi 28
15. Hüseynov Paşa Süleyman oğlu 200 №-li tam orta məktəbi(məktəb litsey kompleksi) İdman zalında Fətali Xan Xoyski prospekti,71
16. Xudiyev Elçin Vaqif oğlu 276 №-li tam orta məktəbi idman zalında Naxçıvani küçəsi 38
17. Cəfərov Ruslan Ələddin oğlu 297 №-li tam orta məktəbi idman zalında Biləcəri qəsəbəsi, Y. Hüseynov küçəsi, 7-ci döngə
18. Sadıxova Lalə Ramiz qızı 2 №-li tam orta məktəbi idman zalında B. Sərdarov küçəsi 24
19 Hüseynova Samirə Natiq qızı 225 №-li tam orta məktəbi idman zalında Ə. Ələkbərov küçəsi 507/511
20. Xudaverdiyeva Elmira Namus qızı 225 №-li tam orta məktəbi idman zalında Ə. Ələkbərov küçəsi 507/511
21. Bayramova Sayala Qurbanəli qızı 189/190 №-li tam orta məktəbi idman zalında N. Rəfibəyli küçəsi 8
22. Bunyatova Sevil Yaqut qızı 84 №-li tam orta məktəbi idman zalında Əmircan qəsəbəsi, Neftçi küçəsi 18
23. Cəfərov Etibar Əli oğlu 304 №-li tam orta məktəbi idman zalında N. Quliyev küçəsi 4
24. Məhərrəmov Nəcəf Musa oğlu Texniki Universitetı İdman Sarayi Ayna Sultanova küç.,13
25. Məlikova Nübar Asəf qızı “Fencing” İK Nobel pr.,23 ”Amay”TM 3-ci mərtəbə
26. Məlikova Məhin Asəf qızı “Fencing” İK Nobel pr.,23 ”Amay”TM 3-ci mərtəbə
27. Əmirov Rəhim Xanəhməd oğlu “Fencing” İK Nobel pr.,23 ”Amay”TM 3-ci mərtəbə
28. Əmirov Ramin Xanəhməd oğlu “Fencing” İK Nobel pr.,23 ”Amay”TM 3-ci mərtəbə
29. Məlikov Asəf Adil oğlu “Fencing” İK Nobel pr.,23 ”Amay”TM 3-ci mərtəbə

 Çap etmək  Yuxarı  Geri

Paylaş


© Azərbaycan Qılıncoynatma Federasiyası
Müəllif hüquqları qorunur.
Unvan: Bakı ş., AZ 1065, Bakıxanov küç., 6,
Bridge Plaza, 4-cü mərtəbə
Tel: +994 (12) 404-54-23
Email: